Strona główna
AMERYKAŃSKI CUD NAD URNĄ
“Nieważne kto głosuje. Ważne kto liczy głosy.” Józef Stalin
Gdy 3.11.2020 zamykano w USA lokale wyborcze, sztab Republikanów świętował zwycięstwo. Donald Trump zdecydowanie prowadził, także w tzw. stanach niezdecydowanych (swing states) kluczowych dla wyniku, np. w Pennsylvanii przewagą ponad 700 tys. głosów, w Michigan 300 tys. Wygrał nawet w Virginii, czego się nie spodziewał. Łącznie uzyskał 74 mln głosów, o 11 mln więcej niż w 2016 roku, więcej niż Ronald Reagan zwycięski we wszystkich stanach.
Według reguł statystyki, pozostałe do zliczenia głosy na J. Bidena nie stanowiły zagrożenia. I wtedy zdarzył się cud nad urną. W ciągu kilku nocnych godzin Trump przegrał w swing states jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Aby wyjaśnić to nieprawdopodobne zjawisko powołano zespół prawny pod kierunkiem Rudy Giulianiego, byłego prokuratora, pogromcę mafii i burmistrza Nowego Jorku. Śledztwo odsłania szokujące informacje.
Prezydent Trump i jeden z dowódów fałszerstwa
Nocne głosy
Dzięki danym komputerowym i zeznaniom setek świadków zespół Giulianiego ustalił, że cud nad urną wydarzył się w dużych miastach rządzonych od lat przez Demokratów, np. w Detroit, Philadelphii, Milwaukee, Pittsburghu, Minneapolis, Las Vegas, Phoenix, Atlancie. To właśnie tam, kiedy Trump miał zwycięstwo w kieszeni, lokale wyborcze po zamknięciu zalały setki tysięcy głosów korespondencyjnych na Bidena dając mu niewielką przewagę w gęsto zaludnionych metropoliach, czyli ostatecznie w całym stanie. Np. w kluczowej Pensylwanii 700-tysięczna przewaga Trumpa w ciągu kilku godzin zamieniła się w 60-tysięczną porażkę, przy czym większość głosów zapewniających tę zmianę pochodziła z Philadelphii, w której miesiąc wcześniej skradziono pendrive z kodami dostępu do systemu liczenia, a po wyborach nie można się było doliczyć 47 kolejnych
Świadkowie zespołu Giulianiego wszędzie wskazują na identyczny scenariusz: do lokali nocą przywożono pliki głosów w pojemnikach, pudłach czy workach bez plomb i kodów zabezpieczających. Często wnoszono je tylnymi drzwiami, wiele głosów znajdowało się w czystych kopertach. Nie wiadomo, co się z nimi potem działo, bo do ich liczenia nie dopuszczono mężów zaufania Donalda Trumpa.
Pilnie potrzebna pomoc dla bezdomnego dziennikarza PR i TVP , kazdy grosz się liczy
KOPIUJEMY Z FEJSBUKA:
Czytaj więcej: Pilnie potrzebna pomoc dla bezdomnego dziennikarza PR i TVP , kazdy grosz się liczy
Społeczna Inicjatywa POLACY PRZECIW PROFANACJI
Brońmy naszych kościołów, bo wkrótce będą nam je podpalać! Domagajmy się ścigania i karania winnych dewastacji i profanacji!
Kierujmy maile do: Premiera - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Komendanta Głównego Policji - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
Ministra Sprawiedliwości, Prokuratora Generalnego – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Niech stosowne służby zaczną działać, jak w każdym normalnym, państwie prawa! Presja ma sens!
Te służby utrzymujemy z naszych podatków!
Czytaj więcej: Społeczna Inicjatywa POLACY PRZECIW PROFANACJI
prośba - apel do dziennikarzy ws śp. ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza
PROŚBA - APEL DO DZIENNIKARZY WS ŚP. KS. KARDYNAŁA HENRYKA GULBINOWICZA
Z upoważnienia ZG KSD, zwracam się z prośbą do dziennikarzy, aby nie służyć nadgorliwie tym, którzy oskarżają Ks. Kardynała śp Henryka Gulbinowicza, bowiem wyrok w Watykanie nie został wydany, a Zmarły nie stawał przed sądem, teraz nie obroni się już przed jakimikolwiek zarzutami.
Jako b.pracownik IPN, w 2007 r. miałam dostęp do dokumentów dotyczących ks. Kardynała, podczas kompletowania dokumentacji do filmu dokumentalnego pt. "Zawód: Prymas Polski". Dokumenty te na pewno nie dają podstaw do przypisywania ks. Kardynałowi "współpracy" ze służbami PRL, ani nie był szantażowany. Był zastraszany, wielokrotnie. Był ofiarą obrzydliwych plotek rozprowadzanych przez SB na terenie całej diecezji.
Czytaj więcej: prośba - apel do dziennikarzy ws śp. ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza
O teraźniejszej Polsce i jej genezie, Wojciech Pomorski
Czytaj więcej: O teraźniejszej Polsce i jej genezie, Wojciech Pomorski
List prof. dr hab. n.med. UWM, Anny Doboszyńskiej, Kierownika Kliniki Pulmonologii skierowanego do władz uczelni UWM oraz studentów:
UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI w Olsztynie – 31.X.2020
Rada Uczelniana Samorządu Studentów UWM wystosowała „list otwarty”. Bez adresata...i bez podpisów [nazwisk autorów]. Oto treść listu przyszłych polskich lekarzy:
Jako młodzi ludzie, przedstawiciele wszystkich studentów naszego
Uniwersytetu nie możemy być obojętni na obecną sytuację w
kraju. Pragniemy, aby wolność wyboru, godność oraz prawo
każdego człowieka stanowiły najważniejsze wartości w naszej
społeczności, co ślubowaliśmy stając się studentami. W trosce
o wszystkie Polki, nie zgadzamy się z decyzją Trybunału
Konstytucyjnego, która odbiera szanse decydowania o zdrowiu oraz losie
kobiet.
Słowa do dziennikarzy - mocne ! - ks.abp. Wacław Depo, 31.X.2020
UWAGA, DZIENNIKARZE ! abp. Wacław Depo wypowiada tu do WAS niezwykle ważne słowa - w 38min.40 sek, a NAJMOCNIEJSZE tu: 39'30" - spiszemy to i będziemy rozpowszechniać. Do wszystkich mediów. Wszystkich - to powiedział!
była to VIII Pielgrzymka dziennikarzy, modlitewna, na Jasną Górę - 31.X.2020 - Msza sw. w intencjach dziennikarzy.
Msza św. z kaplicy Cudownego Obrazu na Jasnej Górze 31.10.2020
SOBOTA 31.X.2020 godz. 13,30 Jasna Góra , Msza św. przed Cudownym Obrazem - VIII pielgrzymka dziennikarzy, modlitewna
KATOLICKIE STOWARZYSZENIE DZIENNIKARZY
Szanowni, Drodzy Koleżanki i Koledzy!
W sobotę, 31 października o godz.13,30 będziemy modlić się w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze. Mieliśmy się tam wszyscy spotkać w związku z VIII pielgrzymką dziennikarzy, organizowaną przez Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy wspólnie ze Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich. W sytuacji pandemii, nasze osobiste spotkanie, w tradycyjnej formie, jest wykluczone. Będziemy jednak mogli uczestniczyć we Mszy Świętej w sposób duchowy. Eucharystii sprawowanej przed Cudownym Obrazem Matki Bożej przewodniczył będzie i homilię wygłosi JE ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski, przewodniczący Rady KEP ds. Środków Społecznego Przekazu. Transmisja Mszy Świętej na stronie internetowej Sanktuarium i w TV Trwam. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i wysłuchania Słowa Bożego skierowanego szczególnie do nas,dziennikarzy.
Hasłem przyświecającym tegorocznej dziennikarskiej modlitewnej pielgrzymce są słowa pieśni: "Nie rzucim Chryste świątyń Twych, nie damy pogrześć wiary!"
Z serdecznym Szczęść Boże!
Do wszystkich ludzi mediów polskich zwraca się
Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy
30.X.2020 r.
*************************************************************************************************************
Co się dzieje ...[cz.2] - fala protestów ? red. Roma Rejtan , KSD
Najlepsza odpowieź w sprawie protestów młodych, którzy oczywiście "sami i spontanicznie" wyszli na ulice dewastować kościoły i przeszkadzać w odprawianiu Mszy św. dał red.Gmyz, który powiedział w TVP Info, takie protesty to nic nowego. W Niemczech tak zaczęła swoją działalność antifa. Kolejny krok to rzucanie zużytymi podpaskami w ludzi i policję, a dalej nagie protesty i marsze. Najlepszym dowodem na to, o co ta walka idzie jest powód takiej wściekłości. Nie pandemia, przekręty rzekome albo i prawdziwie, nie zamykanie szkół, czy upadek małych firm a właśnie zakaz zabijania dzieci w łonach matek. Szatan się wściekł i wypuścił kolejne tysiące diabłów z piekła, by łapali dusze ludzkie. Wczoraj w TV, pani w mniej więcej w emeryckim wieku, upudrowana i wymalowana, krzyczała, że seks jest zabawą, polecam każdemu, aborcja jest ok. Aha, sama miałam aborcję! - dodała, wracając do mikrofonu.
Czytaj więcej: Co się dzieje...[cz.2] - fala protestów ? red. Roma Rejtan , KSD
Zmarł biskup Józef Zawitkowski Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!

Zmarł biskup Józef Zawitkowski Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
dnia 29 października 2020 r.
Dziś, wczesnym popołudniem, w szpitalu w Warszawie, odszedł do Pana bp Józef Zawitkowski, biskup pomocniczy senior diecezji łowickiej. Miał 81 lat. Józef Zawitkowski urodził się 23 listopada 1938 r. we wsi Wał, par. Żdżary. W wieku 12 lat stracił mamę. Został wyświęcony na kapłana 20 maja 1962 roku w Warszawie. 26 maja 1990 roku został mianowany biskupem pomocniczym archidiecezji warszawskiej. Sakrę biskupią otrzymał 9 czerwca 1990 roku w Łowiczu. Został mianowany biskupem pomocniczym dla nowoutworzonej Diecezji Łowickiej w dniu 25 marca 1992 roku. Od 9 grudnia 2013 roku był biskupem seniorem.
Czytaj więcej: Zmarł biskup Józef Zawitkowski Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!














